ORTAK POS NEDİR?

Olivetti PBT900 ve PBT990, banka dostu yapısı ile sahadaki tüm banka mülkiyetindeki EFTPOS cihazlarına bağlanma özelliğine sahiptir. Bu özelliğin bulunması, bankaların sahadaki 2,5 milyon adet EFTPOS cihazı dikkate alındığında büyük önem kazanmaktadır. Her bir yeni nesil yazarkasaya yeni yasaya göre TEK EFTPOS cihazı bağlanabilecektir. Birden çok banka uygulaması TEK bir cihaz üzerinden kullanılabilecektir.

EFTPOS Cihazlarına bağlanma: Banka EFTPOS cihazlarına GMP3 protokol standartları altında yazılım entegrasyonu ile bağlanabilecek yetkili servis tarafından ücretsiz kurulum desteği verilecektir. Olivetti PBT900, seyyar EFTPOS’lu cihazların aksine sürekli yazarkasa özelliğini çalıştırabilecek bir yapıya sahiptir. Kablo bağlantısı ile çalışacak EFTPOS cihazında oluşabilecek herhangi bir arıza yazarkasanın çalışmasını etkilemeyecektir.

Olivetti Verifone MX915 cihazımız ile esnafımız arzuladığı takdirde hem yazarkasa hem de POS özelliğine tek bir cihaz ile sahip olabilecektir. Son teknoloji ve güvenlik özellikleri ile donatılmış olan bütünleşik masaüstü cihazımız ile birden fazla bankanın uygulaması da yüklenebilecek olup esnafımıza çoklu banka uygulamalarını tek bir cihaz ile sahip olma imkanı sağlayabilecektir.

İster PBT900 cihazlarına kablolu bağlantı isterseniz de MX915 ile tek bir cihazda sahip olabileceğiniz ORTAK POS uygulamalarını, çalışmak istediğiniz bankalardan talep edebilir ve bankanın mükellefin talebini uygun karşılaması durumunda, Olivetti yetkili servisi tarafından gerekli kurulum ve bağlantı hizmeti ücretsiz gerçekleştirilebilecektir.

 

İLETİŞİM


Telefon
Bir müşteri hizmetleri
temsilcisi ile konuşmak
için arayın.
Daha fazla göster +
   
E-posta
Bir e-posta gönderin ve
hemen yanıt alın.
Bize mesaj atın +